Cennik: Tłumaczenia ustne

Poniższy cennik tłumaczeń ustnych zawiera wartości orientacyjne, gdyż każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny w zależności od charakteru wydarzeniaspecyfiki terminologiiterminuczasu trwania oraz miejsca.

Tłumaczenia ustne z reguły rozliczane są w systemie blokowym lub dziennym.

*Stawki godzinowe są liczone za każdą rozpoczętą godzinę powyżej 4 (blok) lub 8 (dzień) godzin pracy tłumacza danego dnia.

Czas pracy liczy się od umówionej godziny, w której tłumacz stawia się do dyspozycji zleceniodawcy do momentu zwolnienia go z obowiązków. Czas ten obejmuje również wszelkie przerwy w tłumaczeniu wynikające z przebiegu obsługiwanego wydarzenia.

Jeśli wydarzenie odbywa się w miejscu znacznie oddalonym od miejsca zamieszkania tłumacza, koszty ewentualnego zakwaterowania tłumacza ponosi zleceniodawca.

Podane ceny są cenami BRUTTO.

Tłumaczenia ustne Tłumaczenie NADGODZINA*
BLOK
(4 godziny)
DZIEŃ
(8 godzin)
Konsekutywne/symultaniczne
200 PLN 600-900 PLN 1200-1800 PLN
Tłumaczenie wyjazdowe x x 1500-2000 PLN
Tłumaczenie wyjazdowe (wynagrodzenie w dniu dojazdu) x x 50% stawki dziennej
Nagrywanie tłumaczenia +25% stawki +25% stawki +25% stawki
Tłumaczenie podczas godzin wieczornych/nocnych +50% stawki +50% stawki +50% stawki
Sprzęt konferencyjny Do uzgodnienia w zależności od ilości uczestników. Do uzgodnienia w zależności od ilości uczestników. Do uzgodnienia w zależności od ilości uczestników.

REFERENCJE

zobacz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony internetowej bez zmiany ustawień dotyczących tych plików oznacza, że będą one zamieszczane automatycznie w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień dotyczących cookies mogą Państwo dokonać w swojej przeglądarce internetowej.